هلیا مقدم

09374645524
 
Menu

هلیا مقدم

09374645524

 

کاشت مژه

 

مرکز آرایشی راویس بیوتی در مهرشهر کرج 

 

مرکز آرایشی راویس بیوتی در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر ارائه دهنده انواع رنگ و مش ، کوپ ، طراحی با حنا ، کاشت ناخن و  کاشت مژه و میکروپیگمنتیشن به صورت کاملا حرفه ای و طبیعی می باشد. اگر شما هم به زیبایی خود اهمیت می دهید حتما به سالن های ما مراجعه نمایید تا آرایشگران متخصص ما بتوانند بهترین ها را به شما ارائه دهند

 

مژه های ضخیم و پر پشت از مواردی است که همه دوست دارند داشته باشند اما گاهی به صورت ژنتیکی و یا بر اثر عوامل محیطی فرد مژه های کم پشتی دارد و برای رفع آن به روش های مختلفی روی می آورد. یکی از عواملی که زیبایی چشم ها را چند برابر می کند مژه ها هستند. اکثر خانم ها آرزو دارند که مژه های ضخیم و بلند داشته باشند برای تحقق این آرزو چند روش وجود دارد کاشت دایم مژه ها که در کلینیک ها انجام می شود و اکستنشن موقت که در سالن های آرایشی انجام می شود.

با توجه به این که روش های تقویت مژه به صورت درمان های خانگی وجود دارد اما به دلیل زمان بر بودن آنها افراد دنبال راه کارهای دیگری می روند تا در کوتاه ترین زمان به نتیجه مطلوب برسند.

یکی از کارها و روش هایی که می توان استفاده کرد اکستنشن مژه و کاشت مژه می باشد.

در این روش اکستنشن ها به صورت تک تک به مژه های طبیعی افراد چسبیده می شوند تا ضخامت، طول و رنگ مژه ها را بهبود ببخشند. این اکستنشن ها از مواد مصنوعی مانند ابریشم، الیاف یا موی سمور ساخته می شوند.

 

 

کاشت مژه

 

 

کاشت مژه چند نوع دارد و چگونه انجام می شود؟

 

ما در کل دو نوع کاشت مژه داریم، کاشت دائم و کاشت موقت

 

کاشت دائمی مژه به روش جراحی به چه صورت انجام می شود؟

 

 کاشت مژه دائمی روشی است که برای افزایش تراکم یا پر شدن مژه ها در افراد دارای مژه های کم استفاده می شود. این عمل باید توسط متخصصان زیبایی صورت پذیرد که دارای مهارت و تخصص لازم برای انجام این کار می باشند. زیرا این عمل مانند عمل های دیگر دارای عوارضی است که در صورت انجام یک اشتباه بر روی مژه های شما باعث می شود آسیب جدی به مژگان شما وارد شود.

پزشکان متخصص کاشت مژه را در کمتر از دو ساعت و با بیهوشی موضعی بیمار انجام می دهند. جراح می تواند در این بازه زمانی حدودا 24 تا 40 مژه بکارد. پس از انجام عمل جراحی دوره نقاهت آغاز می شود که همراه با کبودی و ورم است که پس از یک هفته با مصرف کردن داروهای ضد درد و حساسیت از بین می رود.

 

کاشت موقت مژه ها یا مزه مصنوعی چیست و چگونه انجام می شود؟

 

در این روش کاشت مژه، مژه های مصنوعی مجزا به صورت یکی یکی با استفاده از چسب روشن یا مشکی طبیعی با دوام مخصوصی به مزه های طبیعی شما وصل می شوند. در کاشت موقت ، مژه ها یک هفته دوام می آورند زیرا به دلیل چسبی که استفاده می شود و در اثر شستشوی صورت ماندگاری کمی دارند و کنده می شوند.

در این روش استفاده از مژه مصنوعی با موی حیوانات توصیه نمی شود چون نمی توان از استریل بودن آن اطمینان حاصل کرد و علاوه بر آن این مژه ها احتمال حساسیت را بالا می برند.

کار اکستنشن مژه حدود 2 ساعت زمان می برد. مدل های مختلفی از مژه ها برای این کار وجود دارد که بهترین نوع آن مژه های تک به تک هستند که لا به لای مژه های اصلی فرد قرار می گیرند. اگر می خواهید مطمئن شوید نتیجه کار خوب است می توانید با یک برس ریمل تمیز بر روی آن بکشید در این حالت نباید احساس کنید که مژه مصنوعی دارید.

 

 

کاشت مژه

 

 

  نکاتی در ارتباط با کاشت مژه  

 

برای کاشت مژه به آرایشگاه زنانه ای بروید که نکات بهداشتی را رعایت می کنند. 

  •           عمر مفید اکستنشن مژه حدود یک ماه است و با ریزش هر مژه طبیعی ، معمولاً اکستنشن آن نیز می افتد.

 

  •           تعداد مژه هایی که انتخاب می شود بستگی به تعداد مژه های خود فرد دارد. به دلیل این که مژه های مصنوعی روی مژه های طبیعی کار می شوند اگر دارای تعداد کمی مژه باشد تعداد کاشت مژه او نیز کم می شود.

 

  •           اگر دارای مژه هایی بلند و پر پشت هستید به دنبال اکستنشن مژه نروید و در مهمانی های خود از مژه های مصنوعی استفاده کنید.

 

 

  •           اگر بدنی حساس دارید حتماً قبل از انجام کاشت مژه دو عدد مژه بکارید و در صورت بروز حساسیت از ادامه این کار خود داری کنید.

 

 

  •           بلندی مژه مصنوعی باید 2 برابر بیشتر از مژه طبیعی باشد بلندی بیشتر از این مقدار باعث ریزش مژه های فرد می شود.

 

 

مهم ترین عوارض کاشت مژه های مصنوعی چیست؟

 

      

  •           خطرات چسب مژه :

برای چسباندن مژه های مصنوعی از چسب های خاصی استفاده می شود که از عوارض آن التهاب پوست پلک ، اگزما و حساسیت می باشد. لازم به ذکر است که این چسب ها دارای ماده ای هستند که موجب سرطان می شود.

 

  •           حساسیت در هنگام کاشت مژه :

به غیر از مژه های مصنوعی که دارای فلزات سمی و مواد نگهدارنده هستند چسب مزه نیز دارای موادی به نام لاتکس می باشد که مژه را روی پلک نگه می دارد و بسیار حساسیت زاست. اگر به لاتکس حساسیت دارید بهتر است قبل از کاشت مژه به کلینیک های آلرژی مراجعه کنید تا با گرفتن تست هایی حساس بودن یا نبودن شما به این ماده مشخص شود.

 

 

  •           ریزش مژه ها :

توصیه می شود برای پر پشت کردن مژه های خود از اکستنشن مژه و یا کاشت مژه استفاده نکنید و به جای آن از ریمل ها استفاده کنید زیرا کاشت مژه فشار زیادی به پیاز مژه وارد می کند و احتمال اینکه فرد تمامی مژه های خود را از دست بدهد وجود دارد.

 

 

به جای اکستنشن مژه ، مژه های طبیعی خود را تقویت کنید 

 

-         مژه های خود را با برخی از داروهای خانگی تغذیه و تقویت کنید.

 

-         می توانید برای تقویت مژه های خود از روغن های زیتون و کرچک استفاده کنید. این دو روغن باعث تقویت و رشد مژه ها می شوند. شب قبل از خواب آرایش خود را پاک کنید و به وسیله روغن تمام سطح مژه های خود را بپوشانید و صبح مژه های خود را بشویید.

 

-         اگر مژه هایی کم پشت دارید از مواد آرایشی مرغوب استفاده کنید . زیرا زدن یک ریمل خوب به مراتب بهتر از کاشت مژه می باشد. زیرا کاشت مژه در دراز مدت محلی برای جمع شدن باکتری ها و انواع عفونت ها می شود.

 

-         غذاهایی با پروتئین بالا مصرف کنید مانند ماهی ، تخم مرغ ، جگر و گوشت را بدون چربی مصرف کنید و در رژیم های غذایی خود از انواع حبوبات و روغن زیتون استفاده کنید.

 

در انتها به این نکته توجه کنید که برای کاشت مژه خود حتما با انجام تحقیقاتی دقیق بهترین مرکز را برای انجام این کار انتخاب کنید تا کمترین عوارض را داشته باشد و به مژه هایتان آسیب نزند.

 

 

کاشت مژه

 

 

مرکز آرایشی راویس بیوتی در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج   ارائه دهنده انواع رنگ و مش ، کوپ ، طراحی با حنا ، کاشت ناخن و مژه و میکروپیگمنتیشن به صورت کاملا حرفه ای و طبیعی می باشد. اگر شما هم به زیبایی خود اهمیت می دهید حتما به سالن های ما مراجعه نمایید تا آرایشگران متخصص ما بتوانند بهترین ها را به شما ارائه دهند

                

Leave your comment
Comments
1401/11/01 22:11
custom coursework
<a href=https://brainycoursework.com>coursework master</a>
coursework papers