هلیا مقدم

09374645524
 
Menu

هلیا مقدم

09374645524

 

انواع کوپ

انواع کوپ

 

مرکز آرایشی راویس بیوتی در مهرشهر کرج  

 

مرکز آرایشی راویس بیوتی در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج  ارائه دهنده انواع رنگ و مش ، کوپ ، طراحی با حنا ، کاشت ناخن و کاشت مژه و میکروپیگمنتیشن به صورت کاملا حرفه ای و طبیعی می باشد. اگر شما هم به زیبایی خود اهمیت می دهید حتما به سالن های ما مراجعه نمایید تا آرایشگران متخصص ما بتوانند بهترین ها را به شما ارائه دهند

  

 یکی از مهم ترین کارهای سالن های آرایش کوپ کردن به معنی کوتاه کردن مو است که باید با دقت کافی انجام شود. یک آرایشگر حرفه ای باید اصول کوپ را و انواع کوپ را به خوبی بداند و با رعایت نکات لازم مدلی را که مد نظر مشتری است را انجام دهد.

 

امروزه مدل های متفاوتی برای انواع کوپ باب شده است که با استفاده از قیچی ها و تیغ های مخصوص کوپ زیباتر انجام می شود. در این سالن ما شما را با حرفه ای ترین و با سابقه ترین ها آشنا می کنیم تا با خیال راحت از به روزترین انواع کوپ لذت ببرید.

 

در ادامه برای شما عزیزان مدل کوپ هایی را معرفی می کنیم که متناسب با فرم صورت شماست.برای هر فرم صورتی اعم از گرد، مربعی، لوزی، قلبی و کشیده، مدل کوتاهی متناسب با آن وجود دارد.علاوه بر فرم صورت المان های دیگری همچون حالت مو، نوع سلیقه و شخصیت شما، سبک زندگی و حتی فرم کلی اندام شما نیز می توانند عواملی تاثیر گذار در انتخاب مدلی مناسب برای کوتاهی مو باشند.

 

برای بهترین انتخاب باید فرم صورت خود را بشناسیم تا با توجه به مدلی که انتخاب می کنیم نقایص صورت خود را بپوشانیم. بهترین مدل صورت که تمام کوپ ها برایشان مناسب هست مدل صورت بیضی است حال ما باید تلاش کنیم تا فرم های دیگر را نزدیک به فرم بیضی کنیم. برای مثال گرد تر نشان دادن صورت کشیده ، کشیده ترنشان دادن صورت گرد و مخفی نگاه داشتن پیشانی های خیلی بلند. همه این موارد کارهایی جادویی و خارق العاده نیستند و تنها با انتخاب مدل موی مناسب میسر می گردند.

 

 

انواع کوپ

 

 

انواع مدل مو کوپ مناسب با مدل های صورت

 

مدل موی مناسب صورت های گرد

 

برای این فرم صورت شما نباید موهای خود را بیش از اندازه کوتاه کنید مخصوصاٌ اگر موهای فر یا مجعد داشته باشید کوتاه کردن بیش از حد موها باعث می شود صورتتان گردتر دیده شود. شما باید مدل هایی را انتخاب کنید که  بلندی آن تا چانه یا پایین تر از آن باشد.

 

 

مدل مناسب صورت های گرد

 

 

مدل موی مناسب صورت مربعی

 

اگر دارای صورت مربعی شکل هستید نیازمند مدلی خواهید بود تا قسمت های پهن صورت شما از جمله خط پهن فک را بپوشاند. مدل کوتاهی که انتهای موهای شما به اصطلاح شلوغ و خرد شده باشد مناسب شماست و موهای مجعد بهترین حالت برای این فرم از صورت است.

 

 

مدل کوپ چتری یک طرفه 

 

مدل موی مناسب صورت بیضی

  

فرم صورت بیضی با اغلب مدل های کوتاهی سازگاری خوبی دارد ولی ممکن است با برخی مدل ها دراز به نظر برسد از جمله مدل هایی که بالای سر حالت خرد و شلوغ به خود می گیرد و صورت را درازتر از آنچه هست نشان می دهد. همچنین اگر دارای موهای فر هستید از مدل هایی که صورت شما همچون یک هرم نشان می دهد اجتناب کنید.

 

 

مدل مناسب صورت بیضی:

 

 

مدل موی مناسب صورت قلبی

 

اگر دارای صورت قلبی شکل هستید باید توجه ها را از چانه به چشم ها و گونه های خود هدایت کنید. از مدل هایی که موهای شما را حجیم تر نشان می دهد استفاده کنید. مدل کوتاهی که قد موها تا شانه باشد بهترین گزینه برای شماست.

 

 

مدل مناسب صورت قلبی:

 

 

مدل موی مناسب صورت کشیده

 

اگر صورت کشیده ای دارید باید تمرکز شما بر روی مدل هایی برای کوتاهی مو باشد که صورت شما را گردتر نشان دهد. مدل مو با چتری صاف یا خمیده و حالت موی مجعد بهترین گزینه برای این فرم صورت است

 

 

مدل مناسب صورت کشیده

 

 

مدل مو کوپ کوتاه و پیکسلی نا مرتب

 

 کوپ کوتاه یکی از انواع کوپ پرطرفدار می باشد. اگر موهای پسرانه و کوتاه به چهره تان می آید کوپ پیکسلی نا مرتب را امتحان کنید، این مدل کوپ موهایتان را پر پشت تر جلوه می دهد.

 

 

مدل کوپ کوتاه و پیکسلی نا مرتب 

 

 

مدل مو کوپ کوتاه و صاف

 

 این مدل موی کوپ یکی از بهترین گزینه ها برای موهای کم پشت و کوتاه می باشد. کافیست با یک برس بزرگ و گرد موهایتان را سشوار بکشید با انجام این کار موهایی زیبا و با ظاهری پرپشت تر خواهید داشت.

 

 

مدل کوپ کوتاه و صاف

 

 

 مدل مو کوپ فرق کج موج دار

 

فرق وسط موهایتان را کم پشت تر جلوه می دهد. فرق کج و و موج دار به پرپشت نشان دادن موها کمک بسیاری می نماید.

 

 

مدل کوپ فرق کج موج دار

 

 

مدل مو کوپ چتری

 

یکی از مدل های جذاب که می توان روی موهای کوتاه کم پشت انجام داد کوپ چتری می باشد که یکی از بهترین انتخاب ها برای خانم هایی که موهای صاف و کم پشت دارند می باشد.

 

 

مدل کوپ چتری

 

 

مدل مو کوپ پیکسلی فر

 

این کوپ یک مدل مو فوق العاده جذاب و خیره کننده برای موهای فر می باشد. این مدل مو افتادگی فر موهایتان را طبیعی نشان می دهد. مدل پیکسی یک سبک فوق العاده برای موهای فر می باشد 

 

 

مدل کوپ پیکسلی فر

 

 

مدل مو کوپ کوتاه برای موهای پرپشت

 

این مدل مو کوپ یک مدل فوق العاده جذاب و خیره کننده برای موهای فر می باشد. این مدل مو افتادگی فر موهایتان را طبیعی نشان می دهد. 

 

 

مدل کوپ کوتاه برای موهای پرپشت

 

 

مدل مو کوپ نامتقارن

 

 کوپ نامتقارن یک سبک موی کوتاه می باشد که به نسبت مدل موهای کوتاه دیگر موهایتان را بلندتر جلوه می دهد. یک مدل لایه ای و خرد است که مناسب موهای پرپشت می باشد، طراحی این مدل به این گونه است که یک طرف بلند و طرف دیگر کوتاه می باشد.

 

 

مدل کوپ نامتقارن

 

 

مدل مو کوپ پیکسلی چتری برای موهای پرپشت

 

این مدل مو یکی از انواع کوپ می باشد که جذابیت فراوانی برای موهای پرپشت دارد که حاشیه جلوی صورت یک قاب برای صورت شما ایجاد می کند. در این مدل مو اطراف سر تراشیده و جلوی مو کاملا باید خرد شوند.

 

 

مدل کوپ پیکسی چتری برای موهای پرپشت

 

 

مدل مو کوپ پیکسی تراشیده

 

 این مدل مو شما را کم سن و سال تر جلوه می دهد، این سبک بسیار مناسب برای موهای پرشت می باشد و بسیار شیک و یادآور سبک پانک می باشد. کافیست یک طرف سر را بتراشید و طرف دیگر را بلند نگه دارید.

 

 

مدل کوپ پیکسی تراشیده

 

 

مدل مو کوپ چتری یک طرفه

 

این مدل مو مناسب خانم هایی با صورت گرد می باشد کوپ چتری گردی صورت را متعادل می کند. بسیاری از خانم ها با انتخاب این سبک فرق از بغل در واقع گردی صورتش را متعادل می کنند. 

 

 

مدل کوپ چتری یک طرفه

 

 

مدل مو کوپ نیمه تراشیده

 

 وقتی لایه های پایینی تراشیده می شوند لایه های بالایی خود را بیشتر نشان می دهند، این مدل مو با رنگ های فانتزی خاص تر جلوه می دهد. مدل های تراشیده برای موهای پرپشت بسیار مناسب هستند زیرا نگهداری از آن  بسیار آسان می باشد.

 

 

مدل کوپ نیمه تراشیده

 

 

مدل مو کوپ زاویه دار بلند

 

مدل زاویه دار بلند برای موهای پر پشت جذاب است  و می تواند به راحتی تغییر در چهره تان ایجاد نماید. این مدل مو برای خانم هایی که صورت های لاغر دارند بسیار مناسب می باشد.

 

 

مدل کوپ زاویه داربلند

 

 

مدل مو باب لیر

 

لایه هایی ناهموار لیر می تواند مدل باب را شیک تر نماید. موهای پرپشت با مدل لیر بسیار هماهنگ است و کمی از حجم آن کم می کند. این سبک اجازه می دهد که لایه ها خود را نشان دهند.

 

 

مدل موی باب لیر

 

 

مدل مو کوپ باب زاویه دار بلند

 

 مدل زاویه دار بلند برای موهای حجیم بسیار جذاب می باشد و تغییر چشم گیری به چهره تان می دهد. زنانی که صورت های لاغری دارند می توانند اندکی به طول مدل موی خود اضافه کنند. 

 

 

مدل کوپ باب زاویه دار بلند

 

 

مدل مو کوپ کانکیو

 

این کوپ استایل خاصی دارد و بدین شکل می باشد که پشت موهایتان کوتاه تر از جلو ی موها می باشد. اگر پشت موهایتان به خاطر رنگ و مش و مواد شیمیایی آسیب دیده است، این مدل مو بسیار مناسب است.  کوپ کانکیو  با فرهای درشت می تواند موهایتان را حجیم تر نشان دهد.

 

 

مدل کوپ کانکیو

 

 

مدل مو کوپ باب حجیم

 

آراستن موهای پرپشت بسیار راحت تر می باشد و با زحمت کمتری جلوه ی خاصی به موهایتان می بخشد. اگر حجم موهایتان کم است، می توانید اسپری حجم دهنده مو به ریشه های موهایتان بزنید و آن را بین موهایتان پخش کنید. به همین راحتی صاحب موهایی موج دار و فانتزی می شوید.

 

 

مدل کوپ باب حجیم

 

 

مدل مو کوپ بلانت

 

اگر موهای پرپشتی دارید و از پرپشتی موهای خود راضی هستید، این مدل برای شما مناسب است زیرا هیچ حجمی از آن با تراشیدن و خرد شدن کم نمی شود. در این مدل اندازه ی مو تا بالای شانه حفظ می شود و این مدل را با فرق از بغل می توانید امتحان کنید تا ظاهری بی نظیر داشته باشید. 

 

 

مدل مو کوپ بلانت

 

 

مدل مو کوپ قارچی حالت دار

 

کوپ قارچی حالت دار از انواع کوپ می باشد این مدل کوپ بسیار فانتزی می باشد اغلب به همه صورت ها می‌آید ولی خانم‌هایی که دارای صورت تپل با گردن‌های کوتاه می باشند پیشنهاد نمی‌شود. مدل مو قارچی برای افرادی که گردنی بلند و صورتی کشیده دارند بیشتر مناسب است.

 

 

مدل کوپ قارچی حالت دار

 

 

مرکز آرایشی راویس بیوتی در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج  ارائه دهنده انواع رنگ و مش ، کوپ ، طراحی با حنا ، کاشت ناخن و کاشت مژه و میکروپیگمنتیشن به صورت کاملا حرفه ای و طبیعی می باشد. اگر شما هم به زیبایی خود اهمیت می دهید حتما به سالن های ما مراجعه نمایید تا آرایشگران متخصص ما بتوانند بهترین ها را به شما ارائه دهند.

انصراف از نظر