هلیا مقدم

09374645524
 
Menu

هلیا مقدم

09374645524

 

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن

 

مرکز آرایشی راویس بیوتی در مهرشهر کرج 

 

مرکز آرایشی راویس بیوتی در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج ارائه دهنده انواع رنگ و مش ، کوپ ، طراحی با حنا ، کاشت ناخن و کاشت مژه و میکروپیگمنتیشن به صورت کاملا حرفه ای و طبیعی می باشد. اگر شما هم به زیبایی خود اهمیت می دهید حتما به سالن های ما مراجعه نمایید تا آرایشگران متخصص ما بتوانند بهترین ها را به شما ارائه دهند

 

میگروپیگمنتیشن چیست؟

 

انجام میکروپیگمنتیشن به سختی تلفظش نیست و روشی است که مبتنی بر اصول علمی و پزشکی با استفاده از دستگاه های استاندارد و وسایل یکبار مصرف استریل این امکان را به مشتری می دهد که برای یک آرایش دائمی ایمن اقدام کند.

میکروپیگمنتیشن القای ریزدانه های رنگی در حد فاصل قسمت اپیدرم و درم پوست می باشد و برای رنگین کردن نواحی مورد نظر انجام می شود. برخلاف تاتو که برای نقاشی کردن روی بدن استفاده می شود میکروپیگمنتیشن برای بازسازی و متعادل سازی و جلوه بخشیدن به چهره افراد به کار می رود.
انجام این کار بر خلاف تاتو آسیب کمتری به پوست وارد می کند و با تکرار ترمیم چند سال یکبار رنگ آن به قرمزی یا سبزی نمی زند.
این روش برای آرایش دایم ابروهاست، این روزها برای قرینه سازی و پر کردن جاهای خالی در ابروها از روش های جدیدی استفاده می کنند که یکی از این روش ها میکروپیگمنتیشن نام دارد. در این روش های جدید از دستگاه هایی استفاده می شود که ارتباط اجزای ثابت آن با قسمت های قابل تعویض و یکبار مصرف شان قطع شده و اصطلاحاٌ جریان برگشتی به عقب ندارند و تضمینی بر سلامت انجام آن از نظر انتقال نیافتن بیماری از فردی به فرد دیگر است. در این روش به خاطر نوع سوزنی که استفاده می شود کار بسیار طبیعی تر از تاتوهای قدیمی است. در این روش خطوط ظریفی روی ابرو ایجاد می شود که شبیه به موهای خود ابروست. در میکروپیگمنتیشن با توجه به سلیقه مشتری می توان از رنگ های روشن یا تیره استفاده کرد انتخاب رنگ مناسب و استاندارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر در این روش از رنگ های غیر استاندارد که براساس اصول بهداشتی تولید نشده اند می تواند سلامتی افراد را به مخاطره بیندازد.
پیگمنتر مهم ترین عامل انجام یک میکروپیگمنتیشن ایمن و زیباست. او آموزش دیده و متعهد است و از دستگاه ها و مواد مصرفی مجاز استفاده می کند. تکنسینی که می خواهد این کار را انجام دهد باید گواهینامه آموزشی با واکسیناسیون هپاتیت B و کزاز و بیمه تخصصی مسئولیت داشته باشد.
علاوه بر تمامی این موارد باید توجه داشته باشید که خون و مایعات بافتی هر فرد با ویروس ایذر ، هپاتیت B ، هپاتیت C و دیگر میکروب ها می تواند عفونی شود از این جهت باید بسیار مواظب بود و از مکان هایی که نمی شناسید برای انجام این کار اجتناب کنید.

 

 

میکروپیگمنتیشن

 

 

این روش در پزشکی و زیبایی کاربردهای فراوانی دارد :

 

• مخفی کردن قسمت های بی مو در بیماران دارای جای زخم روی فرق سر
• از بین بردن لک ها یا اسکارهای پوستی
• از بین بردن جای بخیه
• تقویت مژه برای مژه های کم پشت
• بهبود خط لب
• ایجاد خط چشم دائمی پلک بالا و پایین
• از بین بردن سیاهی و یا سفیدی دور لب ها
• حجیم سازی لب ها و همچنین قرینه سازی آن ها
• آرایش چشم برای افرادی که به مواد آرایشی حساسیت دارند.

 

میکروپیگمنتیشن

 


اهمیت رنگ در این روش 

 

انتخاب رنگ مناسب در این روش از اهمیت ویژه برخودار می باشد. در صورت استفاده از رنگ هایی که بر اساس اصول بهداشتی تولید نشده اند سلامتی افراد با مخاطره جدی مواجه می شود.
برای اطمینان از عدم وجود حساسیت به رنگ میکروپیگمنتیشن نیز در مواردی آزمون رنگ و حساسیت تقریبا 7 روز قبل از انجام عمل صورت می گیرد تا اطمینان حاصل شود که رنگدانه باعث ایجاد واکنش و حساسیت نمی شود.

 

هاشور زدن ابرو با میکروپیگمنتیشن چگونه صورت می گیرد؟

 

با این تکنیک می توانیم تاتو ابرو انجام دهیم و شکل ابروها را مو به مو در موارد بسیار کم پشت بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کنیم. حتی می توان به وسیله تاتو ابرو اصلاحاتی را انجام داد مثلا با بالا بردن ناحیه خارجی به ابرو شکل بدیم یا با باز کردن ابرو چهره فرد را زیباتر کنیم. همچنین با این روش می توانیم قرینه سازی و اصلاح رنگ ابرو را نیز داشته باشیم.

 

میکروپیگمنتیشن

 


انجام میکروپیگمنتیشن بر روی چشم ها و روی لب به چه نحوی است؟

 

با روش میکروپیگمنتیشن می توان آرایش چشم به صورت دائمی داشته باشیم این عمل روی پلک ها هم انجام می شود که باعث بیشتر به نظر رسیدن مژه ها می باشد. از این روش برای کشیدن خط چشم ، تصحیح افتادگی چشم ، کشیدن مژه ها و اصلاحات افتادگی پلک ها به کار می رود.
همچنین انجام این کار بر روی لب ها با هدف های مختلفی مانند ساخت مجدد حالت لب ، تقویت رنگ لب خود ، اصلاح تقارن در مواردی مانند لب شکری بودن یا جای جراحی ، اصلاح چروک های بالای لب ، افزایش حجم لب و ... انجام می شود.
در حالت کلی نمی توان گفت که انجام میکروپیگمنتیشن بدون درد است اما با استفاده از بی حس کننده های موضعی و یا بلوک کردن اعصاب ناحیه می توان به سطح قابل قبولی از بدون درد بودن رسید.

 

 

میکروپیگمنتیشن

 

 

تفاوت میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن در چیست؟

 

میکروبلیدینگ یک نوع تاتو است اما تفاوت های زیادی با تاتو معمولی دارد . در این روش برخلاف تاتو که رنگدانه و جوهر با دستگاه به زیر پوست راه می یافت ، به روش دستی و با یک وسیله غیر الکتریکی این کار انجام می شود. همچنین خطوط ایجاد شده به صورت نامنظم و ریز و درشت است که باعث می شود ابرو حالتی طبیعی به خود بگیرد.
در این روش امکان ایجاد طرح های مو مانند هم وجود دارد که حالت ابرو را طبیعی تر جلوه می دهد و همچنین به دلیل آن که رنگ به عمق پوست نفوذ نکرده است می توان آن را پاک کرد اما به همین علت نیز ماندگاری این روش کم می باشد.
برای انجام این کار اگر شما آسپرین یا رتینول مصرف می کنید آن را به مدت یک هفته قطع کنید زیرا باعث می شود پوست شما نازک و در حین انجام کار خونریزی کند.
این روش نیز مانند روش های دیگر با کمی درد همراه است که البته بیشتر به سطح آستانه فرد دارد اما می توان با مصرف پمادهای بی حس کننده تا حد زیادی درد را کاهش داد.
همچنین برای انجام این کار با تناسب چهره فرد و این که چقدر زمان لازم دارد چیزی در حدود 2 ساعت طول می کشد.
بعد از میکروبلیدینگ حتما تا چند روز از شستن ، عرق صورت و هر رطوبت دیگری محافظت کنید. در هفته اول امکان سوزش و قرمزی وجود دارد که باید از پمادهای التیام بخش استفاده کنید.

 

مشاوره

 

ما به شما این مژده را می دهیم که در سالن خود از بهترین دستگاه میکروپیگمنتیشن برای اطمینان خاطر شما عزیزان استفاده می کنیم و همچنین طراحی و مشاوره کاملاٌ رایگان بوده و به شما عزیزان این فرصت را می دهد که قبل از انجام کار چند مدل را که مورد پسندتان است را روی صورت خود امتحان کنید.

 

 

میکروپیگمنتیشن

 

راویس بیوتی مرکز میکاپ و آرایش تخصصی عروس در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج  آماده ارائه انواع میکاپ های تخصصی عروس در مدل ها و سبک های متنوع می باشد. شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با ما تماس بگیرید و بهترین ها را تجربه کنید.

 

 

 

 

انصراف از نظر