هلیا مقدم

09374645524
 
Menu

هلیا مقدم

09374645524

 

آرایشگاه زنانه

آرایشگاه زنانه

 

راویس بیوتی مرکز میکاپ و آرایش تخصصی عروس در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج  خدمات گوناگونی را به عروس خانم های عزیز ارائه می دهد. شما می توانید از ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید تا در روز عروسی خود بدرخشید.

در گذشته خدماتی که در آرایشگاه زنانه ارائه می شد محدود بودند، ولی امروز این خدمات گستردگی زیادی پیدا کرده اند. برخی از سالن های آرایش با توجه به فضایی که در اختیار دارند، برای هر یک از خدمات خود بخش جداگانه ای را اختصاص می دهند. علاوه بر خدمات آرایشی، در برخی از مراکز خدماتی مانند ماساژ و یا فروش لوازم آرایش نیز می تواند به درآمدزایی سالن های آرایش کمک کند.

 

 

انواع خدمات

 

 

انواع خدمات در آرایشگاه زنانه

 

موها، صورت، ابروها، پوست و ناخن اجزایی هستند که خانم ها برای آن ها به آرایشگاه زنانه مراجعه می کنند. خدمات مربوط به هر یک از آن ها از تنوع زیادی برخوردار است. در ادامه توضیحاتی درباره این خدمات آورده شده است. البته خدماتی که به عروس خانم ها در سالن های آرایش داده می شود متفاوت از این خدمات هستند.

 

خدمات مربوط به صورت در آرایشگاه زنانه

 

 •         مهم ترین کاری در آرایشگاه زنانه روی صورت انجام می شود، اصلاح ابرو و اصلاح صورت است. مدل ابروها که با مد روز تغییر می کنند. برای اصلاح صورت نیز می توان از روش های بند انداختن یا وکس کردن استفاده کرد.
 •         آرایش صورت و میکاپ نیز از دیگر کارهایی هستند که در آرایشگاه زنانه به آن پرداخته می شود. آرایش با توجه به سلیقه مشتری و در خواست او و همچنین مجلسی که در آن قرار است شرکت کند متفاوت خواهد بود.
 •         آرایش همراه با گریم صورت نیز در مواقع خاص و برای عروس خانم ها قابل اجرا است. گریم سه بعدی نیز روی لب، گونه و بینی تغییراتی ایجاد می کند که به راحتی نواقص صورت پوشانده می شوند.
 •         کاشت مژه از خدمات نسبتاً جدیدی است که خانم هایی که از مژه های خود راضی نیستند و دوست دارند مژه هایشان بدون ریمل و آرایش زیبا جلوه کند، متقاضی آن هستند. کاشت مژه از کارهای تخصصی است و فردی که به این کار دست می زند، باید آموزش های لازم را دیده باشد.

 

 

کاشت مژه

 

 

انواع کاشت مژه در آرایشگاه زنانه

 

 •         کاشت دائم مژه
 •         کاشت موقت مژه

 

کاشت مژه دائمی به روش جراحی

 

 کاشت مژه دائمی روشی است که برای افزایش تراکم یا پر شدن مژه ها در افراد دارای مژه های کم استفاده می شود. این عمل باید توسط متخصصان زیبایی صورت پذیرد که دارای مهارت و تخصص لازم برای انجام این کار می باشند. زیرا این عمل مانند عمل های دیگر دارای عوارضی است که در صورت انجام یک اشتباه بر روی مژه های شما باعث می شود آسیب جدی به مژه های  شما وارد شود.

پزشکان متخصص کاشت مژه را در کمتر از دو ساعت و با بیهوشی موضعی بیمار انجام می دهند. جراح می تواند در این بازه زمانی حدودا 24 تا 40 مژه بکارد. پس از انجام عمل جراحی دوره نقاهت آغاز می شود که همراه با کبودی و ورم است که پس از یک هفته با مصرف کردن داروهای ضد درد و حساسیت از بین می رود.

 

کاشت موقت مژه ها یا مژه مصنوعی

 

در این روش کاشت مژه، مژه های مصنوعی مجزا به صورت یکی یکی با استفاده از چسب روشن یا مشکی طبیعی با دوام مخصوصی به مژه های طبیعی شما وصل می شوند. در کاشت موقت مژه ، مژه ها یک هفته دوام می آورند زیرا به دلیل چسبی که استفاده می شود و در اثر شستشوی صورت ماندگاری کمی دارند و کنده می شوند.

در این روش استفاده از مژه مصنوعی با موی حیوانات توصیه نمی شود چون نمی توان از استریل بودن آن اطمینان حاصل کرد و علاوه بر آن این مژه ها احتمال حساسیت را بالا می برند.

کار اکستنشن مژه حدود 2 ساعت زمان می برد. مدل های مختلفی از مژه ها برای این کار وجود دارد که بهترین نوع آن مژه های تک به تک هستند که لا به لای مژه های اصلی فرد قرار می گیرند. اگر می خواهید مطمئن شوید نتیجه کار خوب است می توانید با یک برس ریمل تمیز بر روی آن بکشید در این حالت نباید احساس کنید که مژه مصنوعی دارید.

 

تاتو در آرایشگاه زنانه

 

خدمات تاتو ابرو و هاشور ابرو نیز که با دستگاه های مخصوص انجام می شود، در بسیاری از آرایشگاه ها ارائه می شود. این خدمات روز به روز در حال تغییر است و هر روز خدمات بهتری در این زمینه به خانم ها داده می شود.

 

 

anva khadamat mo

 

 

خدمات مربوط به مو در آرایشگاه زنانه

 

یکی دیگر از اجزایی که خانم ها برای آرایش و زینت آن ها به آرایشگاه زنانه مراجعه می کنند موها هستند. ساده ترین کاری که در آرایشگاه روی موها انجام می شود کوتاهی (کوپ) است.

 

کوتاهی و انواع کوپ

 

از موارد مهم در انتخاب مدل مو، دانستن نحوه صحیح کوتاهی مو است.

 

 •         اندازه و کنترل قد مو

 

 •         کم کردن حجم مو و تراکم دور مو

 

 •         کوتاهی موها از دور

 

 •         نقش اندازه و ارتقاع مو

 

 

رنگ مو

 

 

رنگ مو در آرایشگاه زنانه

 

اصلی ترین خدمتی که آرایشگران در زمینه موها به خانم ها می دهد رنگ مو است. رنگ مو خود گستردگی زیادی دارد و به مش، هایلایت، لولایت و استفاده از رنگ های فانتزی تقسیم می شود. یکی از هنرهای خانم هایی که کار رنگ مو انجام می دهد ترکیب رنگ مو و در آوردن رنگ موهای خاص است و همین مسئله موجب جلب مشتری به آرایشگاه زنانه می شود.

از آن جایی که رنگ مو در زیبایی صورت تاثیر بسزایی دارد شما باید همان اندازه که برای پوشیدن لباس وسواس به خرج می دهید تا با هم هماهنگی داشته باشند در انتخاب رنگ مو هم باید همان اندازه وسواس به خرج دهید تا بتوانید رنگ مویی را انتخاب کنید که با اجزای دیگر صورتتان هماهنگی داشته باشد.

آیا دوست دارید که رنگ موهای خود را عوض کنید تا تنوعی برایتان شود؟ امروزه ما می توانیم از هزاران تن رنگ، سایه، رنگ های دائم و نیمه دائم برای عوض کردن رنگ موهای شما عزیزان استفاده کنیم.

امروزه ما رنگ های گوناگون ، شامپو های رنگ و رنگ های پاستلی داریم. اما این که شما چه شیوه ای را برمی گزینیدو این که آیا همه موهایتان را رنگ کنید یا هایلایت و … انجام دهید نیاز دارد که اطلاعاتی را راجب این موضوع کسب کنید.اگرمی خواهید رنگ موی جدیدی انتخاب کنید و نمی دانید چه رنگی بزنید این بخش را بخوانید .

انتخاب رنگ مناسب به دانش و اطلاعات نیاز دارد هر رنگی که شما برای موهایتان انتخاب می کنید، وقتی کنارصورتتان قرار می گیرد، بر رنگ پوستتان تاثیر می گذارد.

 

 

انواع رنگ مو

 

همه چیز بر می گردد به نظریه ی رنگ ها :

رنگ موی خاکستری تمایل دارد که پوست صورت را خنثی کند این در حالی است که سایه های قرمز می توانند پوست های صورتی را سرخ و گلگون نشان دهند.

سایه های بنفش می توانند ته رنگ زرد در پوست را متعادل و پوست را درخشان کنند اما استفاده از رنگی که بیش از حد شبیه رنگ پوست باشد، ظاهر شخص را شبیه افراد بیمار نشان می دهد. ته رنگ هلویی در رنگ مو می تواند به صورت رنگ پریده، حرارت و رنگ دهد.
اگر با مفاهیم هنر آشنایی ندارید، شاید نگاه کردن به ته رنگ های لوازم آرایش مورد علاقه تان، برای شما مفید باشد.

ترفندهای رنگی وجود دارد که شما می توانید در رنگ کردن موها از آن ها استفاده کنید. بری مثال می توانید رنگ سبز چشم های خود را با رنگ موی قرمز یا  رنگ موی بنفش، بیشتر مشخص کنید.

شما می توانید با هایلایت کردن مو های خود صورتتان را کانتور کنید. در واقع شبیه استفاده از هایلایتر بر روی صورت، برای برجسته کردن ساختار استخوانی است.
با استفاده از هایلایت های ظریف، نزدیک قسمت هایی مانند استخوان های گونه، شقیقه و بالای پیشانی، به صورت شکل دهد. با قرار دادن هایلایت در آن نواحی، شما در پیرامون صورت فرد، عمق ایجاد می کنید، زیرا فضایی برای روشنی و تیرگی باقی می گذارید که سایه ها و هایلایت های روی صورت را بیشتر مشخص می کند.

 

 

شینیون

 

 

شینیون مو در آرایشگاه زنانه

 

شینیون کردن موها نیز از خدمات پر طرفدار و جذاب سالن های آرایش است. خانم ها برای حضور در مجالس و مهمانی ها برای آراستن موهایشان ترجیح می دهند موهای خود را شینیون کنند و به عبارتی آن ها را پشت سر خود جمع کنند. شینیون نیز دارای انواع مختلف کاملاً بسته، نیمه باز و باز تقسیم می شود و با ابزارهای مختلفی انجام می گیرد.

 

انواع مدل مو شینیون

 

موها می توانند در مدل های مختلف شینیون شوند. سه روش برای این کار وجود دارد که شامل شینیون مو بسته، شینیون مو باز و شینیون مو نیمه باز می شود. انتخاب انواع مدل مو به سلیقه، جنس مو و البته مهمانی که قرار است در آن شرکت کند بستگی دارد.

برخی از مدل های شینیون برای برخی خانم ها و برخی دیگر با توجه فرمشان برای دختر خانم ها مناسب هستند. در زمان انتخاب مدل شینیون به این مورد نیز باید توجه شود.

 

 1.       مدل مو شینیون بسته

 

شینیون مو بسته در میان خانم ها بسیار طرف دار دارد. این مدل سالیان سال است که به شیوه های مختلف از آن استفاده می شود.

این مدل شینیون می تواند به شکل ساده یا کار شده باشد. مدل ساده برای ساده پسندها مناسب است و مدل های کار شده برای خانم هایی که دوست دارند موهایشان زرق و برق بیشتری داشته باشد مناسب تر است. برای آن ها که لباس کار شده دارند، بهتر است از شینیون بسته ساده استفاده کنند.

 

برای زیباتر شدن مدل شینیون بسته می توان بعد از اتمام کار وسایل تزئینی مو مانند گلسر و گل های طبیعی را روی مو به کار برد. برای ایجاد جذابیت نیز می توان از بافت موهای تزئینی برای بخشی از موها استفاده کرد. هریک از این کارها که روی مو انجام شود جذابیت خاص خود را خواهند داشت.

 

در مجالس و مهمانی های خیلی رسمی به طور معمول از مدل شینیون بسته استفاده می شود. این مدل مو مزیتی که نسبت به شینیون باز و شینیون نیمه باز دارد، بدون دردسر بودن آن است و در کل مهمانی موها حالت خود را حفظ خواهند کرد و کلافگی موهای ریخته شده دور سر و روی شانه ها را ندارد.  

به دلیل قدمتی که مدل شینیون بسته دارد، از تنوع زیادی نیز برخوردار است. باید سعی کنید از مدل های جدید برای موهای خود انتخاب کنید که هم زیباتر هستند و هم جذابیت بصری بیشتری نسبت به مدل های قدیمی دارند.

 

 1.       مدل مو شینیون باز

 

بسیاری از خانم ها شینیون باز را به بسته ترجیح می دهند. البته فرم صورت برخی از خانم ها طوری است که بهتر است از مدل های باز استفاده کنند.

 

 1.       مدل مو شینیون نیمه باز

 

شینیون نیمه باز نیز با توجه به ویژگی هایش جذابیت های خاص خود را دارد. در این مدل در واقع بخشی از موها بسته می شود و بخشی از آن به طور باز روی شانه ها و اطراف گردن ریخته می شود.

خانم ها با هر سن و سالی می توانند از مدل نیمه باز استفاده کنند و بر جذابیت موهای خود اضافه کنند. البته این مدل در میان دختر خانم ها طرفداران بیشتری دارد.

این مدل برای خانم هایی که موهای بلند و سالمی دارند بسیار مناسب است تا از بتوانند موهای زیبای خود را به زیبایی بیارایند. برای تزئین این مدل شینیون نیز می توان از کریستال یا مروارید استفاده کرد.

 

 

شینیون باز

 

 

ابزار و وسایل مورد نیاز شینیون مو به دو دسته کلی زیر تقسیم می شوند:

 

 

 •         ابزار ساده شینیون
 •         ابزار حرفه ای شینیون

 

کلیپس مو، تل، کش، تور شینیون و امثال این وسایل جزء ابزارهای ساده شینیون هستند. این وسایل در روی میز آرایش بیشتر خانم ها موجودند و شینیون با آن ها در خانه قابل اجرا خواهد بود. بیگودی، تور نامرئی، پروتز اسفنجی، گیره مویی، چوب شینیون و انواع مدل مو مصنوعی را می توان در دسته ابزار حرفه ای شینیون قرار داد. آرایشگران ماهر و با تجربه برای شینیون های پیچیده و حرفه ای این وسایل را به کار می برند.

 

نکات مهم در زمان استفاده از وسایل مورد نیاز شینیون

 

اگر از وسایل شینیون مو در خانه استفاده می کنید، با توجه به نکات ساده از آسیب رسیدن به موها پیشگیری خواهد شد.

به عنوان نمونه، می توانید دورهای بستن موها با کش را کم کنید و به این ترتیب از فشاری که به موها وارد می شود کاسته خواهد شد و منجر به شکسته شدن آن ها نمی شود.

 

از وسایل مرغوب استفاده کنید

 

به کار بردن وسایل مرغوب و با کیفیت را به ارزان و بی کیفیت ترجیح دهید و کلیپس ها، سنجاق ها و گیره های تیز و نامرغوب را کنار بگذارید. این وسایل در زمان استفاده ممکن است به پوست سر و ریشه های مو آسیب وارد کنند که هزینه جبران این آسیب ها در مواردی بیش از تهیه این وسایل با قیمت بیشتر است.

در صورتی که جزء دسته خانم هایی هستید که عاشق شینیون کردن موها هستند و برای تمام مراسم ها و مهمانی ها موهای خود را شینیون می کنند، برای جلوگیری از شکستگی احتمالی ساقه موها استفاده دوره ای از ماسک مو و سرم مو نباید فراموش شود.

 

نکات قبل از انجام شینیون

 

پیش از این که برای شینیون موها به سالن آرایش مراجعه کنید، زدن ماسک و حالت دهنده به موها موجب می شود که مدل مو شینیون راحت تر انجام شود و دوام بیشتری نیز داشته باشد. استفاده از این محافظ های مو می تواند از آسیب دیدن موها در اثر قرار گرفتن در معرض حرارت مستقیم سشوار و اتوی مو محافظت کنند.

 

 

براشینگ

 

 

براشینگ مو در آرایشگاه زنانه

 

براشینگ موها نیز شامل حالت دادن به موها است که با سشوار و برس توسط آرایشگر انجام می شود.

 

انواع براشینگ

 

 1.       براشینگ موهای کوتاه برای موهای کم و کوتاه مورد استفاده قرار میگیرد.
 2.       براشینگ موهای بلند و متوسط برای موهای بلند ‍‍‍‍‍و پر پشت مورد استفاده قرار می گیرد.
 3.       براشینگ موی فر برای موهای وز و مجعد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کراتینه کردن مو در آرایشگاه زنانه

 

خانم هایی که از موهای صاف خود خسته شده اند برای فر کردن آن ها به آرایشگاه می روند و آن ها که همیشه موهایشان فر بوده است، دوست دارند با  کراتینه کردن موها داشتن موهای صاف را تجربه کنند. این دو خدمت نیز در آرایشگاه زنانه قابل انجام است. استفاده از کراتین برای موها علاوه بر نرم و صاف کردن آن ها موجب درخشش و براق شدنشان نیز خواهد شد.

 

کراتینه مو چیست

 

نوعی پروتئین که به طور طبیعی در موهای تمامی افراد وجود دارد و موجب درخشان شدن و نرم تر شدن موها می شود.

باید توجه داشته باشید که با بالا رفتن سن و استفاده از مواد شیمیایی مقدار این پروتئین در مو کاهش پیدا می کند که شما می توانید با کراتینه کردن موهای خود این پروتئین از دست داده را به موهای خود بازگردانید چرا که اضافه نمودن یک لایه پروتئین به موها احساس استحکام و شادابی را به آنها می دهد و از طرفی هم زحمت شما را برای صاف کردن و شانه کردن موها کم می کند.

 کسانی که موهای فر و وزی دارند این پروتئین در موهای این افراد به میزان کافی وجود ندارد در واقع کراتینه کردن مو باعث می شود که موها صاف و درخشان بشوند. در کراتینه کردن مو، کراتین وارد فضاهای خالی کوتیکول مو می شود و آن را پر می کند. این فضاهای خالی باعث خشکی و شکنندگی موها می شود. در واقع کراتین یک پروتئین قوی برای حفاظت و استحکام موست که توسط سلول های زنده به نام کراتینوسیت ساخته شده است و حجم عمده ای از بدن شامل پوست، مو و ناخن را تشکیل می دهند.

 

 

کراتین مو

 

 

انواع کراتین مو:

 

 

 •         کراتین مو نوع اول:

 

این نوع کراتین موهایی که در اثررنگ ،دکلره و مواد شیمیایی،سشوار و اتو دچار آسیب شده است را احیا و ترمیم می کند می توان گفت که این نوع کراتین بسته به آسیب دیدگی موهای شما در چند نوبت صورت می گیرد تا نتیجه ی مطلوب تری داشته باشد در واقع این نوع کراتینه همانند ویتامینه کردن است که اثر ان از ویتامینه هم محسوس تر می باشد.

 

 •         کراتین مو نوع دوم:

 

این نوع کراتین علاوه بر ترمیم و احیای موهای آسیب دیده و سوخته موجب صاف شدن موهای شما نیز میشود در واقع می توان گفت که کراتین نوع دوم خاصیت صاف کنندگی دارد که به آن کراتینه برزیلی و یا نانو کراتین نیز می گویند.

اگر شما تنها می خواهید آسیب های موهای خود را از بین ببرید و به دنبال صاف و لخت تر کردن موها نیستید کراتین نوع اول برای شما مناسب تر است اما اگر می خواهید علاوه بر احیا و ترمیم موهای صاف و ابریشمی داشته باشید کراتین نوع دوم را انتخاب کنید که همان کراتین برزیلی گفته می شود.

 

نکاتی که بعد از کراتینه باید رعایت کنید:

 

 •         بعد از کراتینه به مدت 3 تا 4 روز موهای خود را نباید بشورید.
 •         به مدت 3 روز هیچ کش مو و کلیپسی به موهایتان نزنید.
 •         حتما از شامپو ها و ماسک های مخصوص کراتینه استفاده کنید.
 •         برای رفتن به استخر حتما موهای خود را با روغن زیتون یا آرگان چرب کنید و یک کلاه نایلونی روی سر بگذارید تا کلر موجود در آب کراتینه موها را خراب نکند.
 •         در آب دریا شنا نکنید چرا که نمک موجود در آب دریا کراتینه موهارا از بین میبرد.

 

 

بافت مو

 

 

بافت مو در آرایشگاه زنانه

 

بافت مو نیز بسیار جذاب است و در فصل هایی از سال خانم ها دوست دارند برای ایجاد تنوع هم که شده موهای خود را ببافند. بافتن موها در آرایشگاه به مهارت فردی که این کار را انجام می دهد بستگی دارد. ابزار خاصی نیز برای این کار وجود دارد که آرایشگر از آن ها استفاده می کند. برخی از شینیون ها نیز همراه با بافت مو هستند.

 

اکستنشن مو در آرایشگاه زنانه

 

اکستنشن موها از خدمات نسبتاً گران در آرایشگاه های زنانه است. این کار راه حل خانم هایی که دوست دارند موهای بلندتر و پر پشت تری داشته باشند. اکستنشن شامل موهای طبیعی و مصنوعی می شود که بیشتر خانم ها طالب استفاده از موهای طبیعی روی موهای خود هستند.

 

 

اکستنشن مو

 

 

روش های انجام اکستنشن مو:

 

شما باید برای انجام اکستنشن سالنی را انتخاب کنید که افراد مجرب با بهترین تکنیک ها در آن فعالیت می کنند. زیرا روش انجام اکستنشن و انتخاب موهای متناسب با موی شما به عهده آرایشگرتان است تا کمترین آسیب به موهایتان وارد شود بنابراین باید در انتخابتان دقت بیشتری کنید. برای انجام اکستنشن روش های مختلفی وجود دارد اکستنشن سرد، اکستنشن گرم، استفاده از کلیپس که در ادامه به توضیح آن ها به اختصار می پردازیم

  

 •         اکستنشن مو سرد :

 

این روش یکی از متداول ترین روش های انجام اکستنشن می باشد در این روش از چسب گیاهی به نام کراتین برای اتصال موها استفاده می شود. روش انجام کار به این شکل است که آرایشگر در ابتدا دسته نازکی از موهارا جدا کرده و بالای ریشه مو با استفاده از قطعات کراتین متصل می کند که کاملاً بی رنگ است سپس به وسیله گیره یا انبرك ویژه‌ای این موها به هم فشرده شده و حرارت انبرك، کراتین  را ذوب كرده و موهای مصنوعی را به موهای طبیعی می‌چسباند.

 

این روش یکی از بهترین روش های انجام اکستنشن است. اول به خاطر نوع قطعات کراتین است که بعد از حرارت دیدن جذب مو می شوند و باعث اتصال موها می شوند و همان طور که می دانید کراتین یک نوع پروتئین است که برای بهبود موهای آسیب دیده مناسب است و یکی دیگر از محاسن این روش هنگام باز کردن اکستنشن از روی سر از ریموورهای مخصوص کراتین استفاده می شود که به ساقه و ریشه مو آسیب نمی رساند و حسن دیگر این روش ماندگاری بالای آن نسبت به روش های دیگر است.اکستنشن سرد شامل دوخت مو، اکستنشن بافت، اکستنشن ریشه ای، اکستنشن با رینگ هست که همه این ها با ابزار کار می شود هیچ گونه دستگاهی در این اکستنشن استفاده نمی شود

 

 

انجام اکستنشن

 

 

همچنین در این روش موهای مصنوعی توسط رینگ های فلزی به موهای طبیعی متصل می شود. روش این کار به این صورت است که ابتدا رینگ را داخل یک شاخه از مو مصنوعی قرار می دهند و سپس با قلاب های مخصوص، موهای طبیعی را به داخل همان رینگ می کشند. در آخر به وسیله انبرک مخصوص این کار، رینگ ها را فشار محکمی می دهند تا مو ثابت شود.

 

برای دوام و ماندگاری اکستنشن باید نکاتی را رعایت کنیم ابتدا توجه کنیم که بهتر است این موها در منزل رنگ نشوند. برای مرتب شدن موها از برس های نرم استفاده کنیم و حداقل روزی دو بار موهارا برس بکشیم. از تافت و حالت دهنده های حاوی سیلیکون استفاده نکنیم زیرا باعث جدایی موها از محل اتصال می شوند. هنگام خوابیدن بهتر است موها بالای سر جمع شوند و یا بافته شوند زیرا جمع شدن موها زیر سر باعث گره خوردن موها می شوند.

 

 •         اکستنشن مو به روش حرارتی :

 

اکستنشن گرم حرارتی که با دستگاه انجام می شود، اکستنشن با چسب و اکستنشن لیزری می باشد که هر دو به وسیله دستگاه و با حرارت انجام می گردد. اکستنشن لیزری به وسیله اشعه روی مو نصب می شود منتهی در سالن های آرایشی به وسیله ی دستگاه چسب، مو را اکستنشن می کنند و به مشتری گفته می شود اکستنشن لیزری انجام دادیم. چسب های کراتینه برای اکستنشن لیزری استفاده می شود و این نوع چسب به وسیله دستگاه لیزر و با اشعه و به وسیله دستگاه های چسب قابل استفاده هستند.

در جدیدترین نوع اکستنشن گرم  با چسب های رولی و دو رو انجام می شود که مو به ردیفی و با حرارت ملایم روی سرنصب می شود که .متاسفانه واردات چندانی در این نوع چسب درایران نداشتیم. اتمام کار اکستنشن مانند اکستنشن ریسه ای و یا اکستنشن دوخت می باشد ولی روش ساده تر و سریع تر است.

 

 •         استفاده از کلیپس :

 

در این روش مو با كلیپس و نخ به موهای طبیعی متصل می شوند. روش انجام این نوع اکستنشن بسیار ساده است و شما می توانید هر زمان که نیاز است موهایتان را با استفاده از کلیپس نصب یا جدا کنید. البته در این روش احتمال آسیب و ریزش مو بیشتر استاز میان این روش ها اکستنشن سرد با موی طبیعی آسیب کمتری به مو می رساند و برای مدت طولانی تری باقی می ماند.

 

 

انواع اکستنشن مو

 

 

نکاتی قبل از اکستنشن کردن موها :

 

 •         انتخاب متخصص مجرب و کار بلد برای انجام این کار

 

 •         انتخاب نزدیکترین مو به موی خودتان

 

 •         در صورت لزوم انجام دادن رنگ و لایت یا کراتینه قبل از نصب

 

 •         انتخاب قد موی مناسب با موی شما با کمک اکستنشن کار مجرب

 

 

چند نکته برای مراقبت از اکستنشن های مو :

 

 •         صبح ها از شانه دندانه بزرگ برای مرتب کردن اکستنشن استفاده کنید.

 

 •         بیش از حد در معرض تماس با نور خورشید و آلودگی هوا قرار نگیرید.

 

 •         برای افزایش عمر اکستنشن مو ، رطوبت روی آن ها را سریع پاک کنید.

 

 •         برای درخشندگی آن ها هفته ای یکبار به آن ها روغن بزنید.

 

 •         برای جلوگیری از کرک شدن و گره خوردن موهای خودتان از پوش دادن و چرب ماندن زیاد مو و نامرتبی آن خودداری کنید.

 

 •         از رنگ کردن و دکلره کردن موها در منزل خودداری کنید و تا حد امکان آن را به متخصص بسپارید.

 

 

انواع کاشت ناخن

 

 

خدمات مربوط به ناخن ها در آرایشگاه زنانه

 

سال ها است که به خدمات آرایشگاه زنانه خدمات ناخن نیز اضافه شده است. این روزها داشتن دست هایی زیبا به داشتن ناخن هایی زیبا وابسته است و شاید این دلیل عمده ای برای رو آوردن بسیاری از خانم ها به کاشت ناخن و زیباتر کردن ناخن هایشان می باشد.

کاشت ناخن بیشتر برای افرادی که ناخن هایی ضعیف و شکننده دارند یا عادت به جویدن ناخن هایشان دارند مناسب است و بیشتر این افراد این کار را انجام می دهند اما باید قبل از انجام این کار موارد بسیاری را رعایت کرد تا عوارض ناشی از ان را به حداقل برسانند. مانیکور و پدیکور کردن ناخن ها بر زیبایی آن ها می افزاید.

کاشت ناخن این روزها از پر طرفدارترین خدمات مربوط به خانم ها در آرایشگاه زنانه است. کاشت ناخن به روش های متنوعی انجام می شود. اما بهترین آن استفاده از پودر یا اکرلیک روی ناخن است. از مزایای کاشت ناخن می توان به مرتب بودن همیشگی ناخن ها، دادن حالت دلخواه به آن ها و همچنین دوام بیشتر لاک روی آنها اشاره کرد.

طراحی ناخن نیز هنری است که آرایشگران با به کار انداختن خلاقیت خود و همچنین ابزارهای خاص انجام می دهند و توجه مشتریان را به خود جلب می کنند.

 

انواع روش های کاشت ناخن

 

 •         کاشت ناخن قالبی :

 

این نوع از کاشت بی کیفیت ترین نوع کاشت ناخن محسوب می شود. در این نوع از کاشت مواد را بر روی ناخن مصنوعی قرار داده و سپس مواد ضد قارچ را روی ناخن طبیعی افراد می زنیم تا از بروز هر گونه عفونت جلوگیری کند و سپس ناخن مصنوعی را روی ناخن طبیعی قرار داده فشار می دهیم تا به یکدیگر بچسبند و بعداز چسبیدن مواد، ناخن مصنوعی را می کنند و شروع به فرم دهی ناخن می کنند. این روش ماندگاری کمتری نسبت به روش های دیگر دارد و همچنین به دلیل ضخامت مواد، ناخن از حالت طبیعی خود خارج می شود.در این نوع کاشت ناخن بعد از مدت کوتاهی هوا میگیرد.

این نوع کاشت معمولاً به افرادی توصیه می شود که زمان کمتری برای رسیدگی به ناخن هایشان دارند. این نوع کاشت به زمان کمتری نیاز دارد و نیازی به سوهان کشی ندارد.

 

 •         کاشت ناخن پودری :

 

این نوع کاشت ناخن جزو بهترین و زیباترین نوع کاشت است و از لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه اول را به خود اختصاص داده است. در کاشت ناخن پودری ابتدا ناخن مصنوعی یا همان تیپ را در اوایل ناخن می چسبانند و به اندازه دلخواه کوتاه می کنند. سپس بر روی ناخن مواد ضد قارچ و در نهایت مواد کاشت ناخن را به صورت تخصصی بر روی ناخن ها قرار می دهند. بعد از اتمام کار، ناخن ها به سوهان کاری دقیق و فراوان احتیاج دارند. این روش برای خانم هایی که وقت و حوصله ی زیادی ندارند توصیه نمی شود زیرا زمان بر است.

 

 

کاشت ناخن ژله ای

 

 

 

 •         کاشت ناخن ژله ای :

 

مواد ژله ای به صورت آماده از فروشگاه ها قابل خریداری می باشند . برای این نوع از کاشت ناخن بعد از ضد قارچ مواد ژل را روی ناخن ها گذاشته سپس برای سرعت بخشیدن به خشک شدن دست ها را در زیر دستگاه UV قرار می دهند .

 

 •         کاشت ناخن میکس :

 

این نوع از کاشت ناخن ترکیبی از دو نوع کاشت پودری و ژله ای است. در این روش بعد از ضد قارچ ، کاشت پودری انجام می شود و پس از سوهان کشی فقط لایه ای از ژل را روی ناخن می گذارند و آن را داخل دستگاه UV خشک می کنند.

عزیزانی که علاقه ای به کاشت ناخن ندارند ما پیشنهاد بهتری برایشان داریم، شما می توانید با مانیکور کردن ناخن هایتان زیبایی و تمیزی را به دستانتان هدیه کنید همچنین برای داشتن پاهایی زیبا  پدیکور را به شما معرفی می کنیم. در مانیکور و پدیکور گوشت های اضافی دور ناخن ها گرفته می شود و هر دو روش به زیبایی صدف ناخن ها کمک می کند.

 

پدیکور:

 

پدیکور یک راه عالی برای مراقبت از پاهای شما می باشد! افرادی که از مشکلات پوستی پا رنج می برند پدیکور برای آن ها بهترین گزینه می باشد.می توان گفت که پدیکوراز مشکلات و پیشرفت بیماری های پوستی پا جلوگیری می کند. پدیکور باعث می شود که پاهای زیباتری داشته باشید.پدیکور موجب افزایش تمرکز می شود و هم چنین احساس آرامش بسیار زیادی را به شما هدیه می دهد. به طور کلی می توان گفت که پدیکور مراقبت از ناخن های پا، ناخن های شکننده و جلوگیری از رشد میکروب ها است فقط باید اطمینان حاصل کنید که ابزار و لوازم مورد استفاده تمیز و استریل است.

 

 

پدیکور

 

 

انواع مختلف پدیکور :


پدیکور ها بر اساس نوع خدمات به گروه های مختلفی تقسیم می شوند که در مطلب زیر به آن ها می پردازیم:

 

 •         پدیکور فرانسوی:

 

در پدیکور فرانسوی از یک نمونه لاک ناخن با دوام استفاده می کنند که موجب استحکام ناخن ها و نرمی پوست پا می شود. همچنین گوشت های اضافه ی کنار ناخن ها گرفته می شود.

 

 •         پدیکور موم پارافین:

 

در این روش موم گرم را به ناخن ها و پوست پا می زنند تا پا کاملا مرطوب و نرم شود.

 

 

پدیکور ژل

 

 •         پدیکور ژل:

 

در این مدل از پدیکور، ژل روشن یا رنگی، با استفاده از اشعه ی UV به ناخن های پا فیکس می شود و پاها را بسیار براق و نرم می کند.

 

 •         پدیکور لوکس:

 

این روش از پدیکور یک درمان خیلی قوی و کامل است که خدماتی از جمله ماساژ، موم پارافین نرم و حوله گرم، پوشاندن پاها و نرم کردن و آبرسانی ناخن انجام می شود.

 

 

پاکسازی صورت

 

 

خدمات مربوط به پوست در آرایشگاه زنانه

 

خانم ها همیشه دوست دارند که پوست صاف و شفافی داشته باشند. آن ها برای داشتن پوست دلخواهشان به آرایشگاه زنانه مراجعه می کنند. در آرایشگاه ها برخی متخصصان حضور دارند که با تجویز لایه بردارها این کار را برای خانم ها انجام می دهند. کار لایه برداری با توجه به عمق مشکلات پوستی دارای تنوع است.

برخی از خانم ها با استفاده از یک لایه برداری سطحی و کرم ها و مواد خاص به خواست خود دست می یابند، اما برای رفع مشکل پوست برخی از خانم ها باید کار بیشتری انجام گیرد. این خانم ها بهتر است لایه برداری های عمیق را در مراکز بهداشتی درمانی انجام دهند.

برای از بین بردن چین و چروک ها و لک های پوستی و دیگر مشکلات پوستی نیز باید بعد از معاینات متخصص و تجویز روش درمانی مناسب اقدام شود.

اپیلاسیون از دیگر خدماتی است که در آرایشگاه زنانه ارائه می شود. اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد بخش های مختلف بدن صورت می گیرد. البته باید گفت این روش از بین بردن موها با توجه به آمدن روش های جدیدتر مانند لیزر کردن به اندازه گذشته طرفدار ندارد. زیرا با لیزر موهای زائد به طور تقریبی موها از روی بدن حذف خواهند شد.

 

 

اپیلاسیون

 

 

توجه به کیفیت خدمات در آرایشگاه زنانه، اصل مهم ماندگاری

 

بیشتر خانم ها که متقاضی خدمات آرایشگاه زنانه هستند، دوست دارند تمام کارهایی که می خواهند انجام دهند در یک مکان باشد. برای همه سخت است که برای هر کدام از کارهایشان نزد آرایشگرها در سالن های مختلف بروند.

آن ها ترجیح می دهند کاشت ناخن خود را نیز در همان جایی انجام دهند که موهای خود را رنگ می کنند. به دلیل سخت شدن رفت و آمد و کم بودن وقت خانم های شاغل رفتن به هر نقطه از شهر برای یک کار آرایشگاهی دشوار است.

اما بیشتر از این که یک سالن آرایش به بخش های متنوع مجهز است، مهم است که خدماتی که ارائه می دهد، از کیفیت خیلی خوبی برخودار باشند. می توان رمز ماندگاری آرایشگران را کیفیت عالی خدمات دانست.

راویس بیوتی مرکز میکاپ و آرایش تخصصی عروس در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج  آماده ارائه انواع میکاپ های تخصصی عروس در مدل ها و سبک های متنوع می باشد. شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با ما تماس بگیرید و بهترین ها را تجربه کنید.

 

 

 خدمات آرایشگاه زنانه 

انصراف از نظر
نظرات
1402/09/30 18:07
<a href=https://sildenafil.buzz>how does viagra affect women</a> There is minimal post- operative pain, reduced healing time, less scarring and a reduced risk of infection