هلیا مقدم

09374645524
 
Menu

هلیا مقدم

09374645524

 

11 نکته آرایش عروس

11 نکته آرایش عروس

 

راویس بیوتی مرکز میکاپ و آرایش تخصصی عروس در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج  خدمات گوناگونی را به عروس خانم های عزیز ارائه می دهد. شما می توانید از ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید تا در روز عروسی خود بدرخشید.

 

آرایش عروس

 

بی شک انتخاب بهترین آرایشگر و آرایشگاه و سالن زیبایی عروس، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شما می باشد که نگرانی در این مورد کاملا طبیعی است.در این مقاله می خواهیم به چندین نکته راجب آرایش عروس بپردازیم در واقع این مقاله ای که در سایت راویس بیوتی منتشر شده کاملا جامع می باشد و به این نکات اشاره دارد که چه اصولی را باید رعایت کنیم که بتوانیم یک آرایش زیبا و بدون هیچ عیب و نقصی داشته باشیم.

همه ی عروس خانوم ها دوست دارند که در شب عروسی بسیار زیبا و جذاب شوند طوری که با دیدن عکس های خود بعد از چند سال باز هم جای هیچ پشیمانی نباشد به همین خاطر با وسواس زیادی به دنبال یک جای خوب برای آرایش مو و صورت خود هستند.

 

تفاوت گریم عروس با آرایش عروس

 

همانطور که می دانید اولین گام این است که شما ابتدا تفاوت گریم عروس با آرایش عروس را بدانید تا بتوانید تصمیم درستی را بگیرید.

 

گریم عروس:

 

گریم یعنی از بین بردن عیوب صورت در واقع یک گریمور سعی میکند تا با استفاده از هنر و ابزاری که دارد نقص ها و عیوب صورت را کمتر و یا حتی کاملا بپوشاند و از بین ببرد.

 

آرایش عروس:

 

در واقع آرایش عروس روی زیبایی ها بیشتر تمرکز می کند تا بتواند زیبایی ها را برجسته کند در آرایش عروس بیشتر با رنگ ها سر و کار داریم.

باید بدانید که میکاپ و آرایش عروس انواع مختلفی دارد که به آنها می پردازیم.

 

 

آرایش عروس

 

 

نکات آرایش عروس

 

تست آرایش عروس

 

قبل از عروسی حتما به آرایشگر خود مراجعه کنید و از او بخواهید که میکاپی که برای روز عروسی انتخاب کرده اید را روی صورت شما تست کند در نظر داشته باشید که باید هر سبکی را دوست دارید ابتدا به آرایشگر خود بگویید برای مثال رنگ پوستی را که در نظر دارید با آرایشگر خود در میان بگذارید اینگونه که بعضی افراد هستند که آرایش برنز را میپسندند اما بعضی دیگر خیر به همین خاطر است که می گوییم خواسته های خود را به آرایشگر بگویید تا با هم بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

 

تفاوت رنگ

 

باید از هر رنگ کرم پودری که استفاده می کنید به گردن و شانه هایتان هم بزنید تا با صورت خود تفاوت رنگ نداشته باشید چرا که اگر این کار را انجام ندهید ظاهری غیر طبیعی خواهید داشت.

 

پوشیدن لباس سفید

 

روزی که برای تست آرایش عروس به آرایشگاه زنانه میروید حتما لباس سفید بپوشید چرا که بتوانید تشخیص دهید که آرایش شما با لباس سفید خوب است یا خیر؟

 

مرطوب کننده ها

 

با توجه داشته باشید که آرایش خود را نه خیلی مات و نه خیلی براق کنید چرا که آرایش مات موجب ایجاد ترک های پوستی می شود و هم چنینی آرایش براق دوام و ماندگاری زیادی ندارد پس سعی کنید از لوازم آرایشی استفاده کنید که حاوی مرطوب کننده باشد.

 

 

رژلب آرایش عروس

 

 

 انتخاب رژ لب

 

برای رنگ رژ لب اگر شما همیشه از رنگ های مات و یا کمرنگی استفاده می کردید برای روز عروسی از رنگی استفاده کنید که پر رنگ باشد و از انجام این کار هیچ استرسی نداشته باشید چرا که رژ لب های پرنگ می توانند زیبایی شما را چندین برابر کنند و در عکس ها هم جذاب تر به نظر می رسید.

 

سایه چشم

 

برای آرایش چشم هایتان از سایه های تیره و پرنگ به هیچ عنوان استفاده نکنید در واقع چشم های خود را خیلی تیره و سیاه نکنید این کار نه تنها چشم های شما را زیبا نمی کند بلکه زیبایی طبیعی چشم های شما را هم از بین می برد.

 

 

سایه چشم عروس

 

 

مژه مصنوعی

 

استفاده از مژه مصنوعی می تواند زیبایی چشم های شما را چندین برابر کند توجه داشته باشید که حتما از مژه مصنوعی هایی استفاده کنید که لا به لای مژه ها چسبانده شوند و به هیچ وجه از مژه های یکسره استفاده نکنید.چرا که این مدل مژه ها زیبایی طبیعی چشم های شما را از بین می برد و ممکن است که حتی تو ذوق بزند.

 

مدل ابرو

 

باید مدل ابرویی را انتخاب کنید که با چشم ها و صورت شما هماهنگی داشته باشد به همین دلیل به هیچ وجه ابرو های خود را نتراشید و یا بی دلیل پهن و نازک نکنید هم چنین باید توجه داشته باشید که رنگ ابروی شما نباید با موهایتان تفاوت زیادی داشته باشد.

 

مدل آرایش عروس

 

این که شما چه سبک آرایشی را می پسندید کاملا سلیقه ای می باشد و طبیعی است که هر دختری برای آرایش روز عروسیش مدلی را مد نظر دارد بهتر است که چند تا از عکس های مدلی را که در نظر دارید به آرایشگر خود نشان دهید تا در روز تست آرایش ،آرایشگر اون مدل آرایش را روی صورت شما تست کند و ببینید که آیا اون سبک آرایش برای شما مناسب است یا خیر؟

اجازه دهید که آرایشگر سبک های آرایش جدید را روی صورت شما امتحان کند شاید ای سبک ای جدید خیلی زیبا تر و جذاب تر از سبک های قدیمی باشد.

برای انتخاب آرایش خود به هیچ عنوان تاکیید نداشته باشید که طبق مد پیش بروید بلکه سبکی را انتخاب کنید که بتواند شما را زیباتر کند.

 

آرایش کمرنگ و مات

 

برای روز عروسی آرایش کمرنگ و مات را انتخاب نکنید چرا که لباس شما سفید است و اگر آرایش کمرنگ و مات را انتخاب کنید زیبایی چهره ی شما نمایان نخواهد شد بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که تضاد داشته باشد.

 

لوازم آرایش

 

برای این که آرایش شما از صبح تا شب دوام و ماندگاری داشته باشد و بتواند یک روز کامل بدون هیچ تغییری روی صورت شما با قی بماند باید از لواز آرایش های عالی استفاده کنید.بنابراین باید آرایشگری را انتخاب کنید که تمامی این موارد را رعایت کند و به گونه ای شما را آرایش کند که حتی آخر شب هم کیفیت آرایش شما هیچ تغییری نکرده باشد.

 

انواع مدل میکاپ و آرایش عروس

 

  •          مدل اروپایی یا همان لایت که در واقع هیچ غلظتی در این آرایش وجود ندارد و همه ی رنگ ها مات و کمرنگ می باشد.
  •          در مدل دیگر رنگ هایی که برای میکاپ استفاده می کنند پر رنگ و غلیظ است به طوری که آرایش لب ها و گونه ها در این مدل غلیظ و پررنگ است که این سبک آرایش را بیشتر ایرانی ها میپسندند.
  •          مدل مدیوم که حدودا چیزی بین لایت و غلیظ است.

راویس بیوتی مرکز میکاپ و آرایش تخصصی عروس در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج  آماده ارائه انواع میکاپ های تخصصی عروس در مدل ها و سبک های متنوع می باشد. شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با ما تماس بگیرید و بهترین ها را تجربه کنید.

 

 

انصراف از نظر