هلیا مقدم

09374645524
 
Menu

هلیا مقدم

09374645524

 

کاشت ناخن با پودر

کاشت ناخن با پودر

 

راویس بیوتی مرکز میکاپ و آرایش تخصصی عروس در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج  خدمات گوناگونی را به عروس خانم های عزیز ارائه می دهد. شما می توانید از ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید تا در روز عروسی خود بدرخشید.

زیبایی ناخن برای خانم ها اهمیت زیادی دارد و برای به دست آوردن زیبایی ناخن هایشان سمت کاشت ناخن می روند که یکی ازبهترین روش ها برای زیباتر شدن ناخن ها می باشد.اگرتصمیم قطعی برای کاشت ناخن هایتان دارید بهتراست کمی بیشترهزینه کنید و به ناخن کارهای  تازه کارکه با مبلغ ناچیزوغیرحرفه ای کاشت ناخن انجام می دهنداعتماد نکنید به یک آرایشگاه زنانه معتبر ویک متخصص ناخن حرفه ای که گواهی انجام کاشت ناخن را دارد مراجعه کنید که کاشت ناخن را به صورت حرفه ای و اصولی با کمترین عوارض برایتان انجام دهد. کاشت ناخن غیر اصولی باعث ایجاد مشکلات غیرقابل جبران برای ناخن هایتان می شود.

 

 

عوارض کاشت ناخن غیر اصولی

 

 

عوارض کاشت ناخن غیر اصولی

 

تغییر رنگ ناخن

التهاب دور ناخن

اگزمای تماسی

شل شدن ناخن ها

عفونت های قارچی

 

کاشت ناخن اصولی

 

اگرناخن ها دریک آرایشگاه زنانه معتبر و به صورت اصولی انجام شود ناخن ها در کاشت هیچ آسیبی نمی‌بیند زیرا تا وقتی که ناخن رشد می‌کند و فرد احتیاج به ترمیم پیدا می‌کند یعنی ناخن سالم است و رشدش متوقف نشده است. کاشت ناخن کمک بزرگی به افرادی که عادت به جویدن ناخن هایشان دارند می کند  این یک درمان هم به حساب می آید زیرا به دلیل بدمزگی مواد و کنده نشدنش این عادت از سر آنها می‌افتد. چسب ناخن حساسیت‌ زا نیست اما ممکن است برخی به مواد کاشت حساسیت داشته باشند که در آن صورت پوست آنها دچار اگزما می‌شود و باید هرچه سریع‌تر کاشت را بردارند

 

 

انواع روش کاشت ناخن

 

 

انواع روش کاشت ناخن

 

کاشت ناخن قالبی

 

در این مدل کاشت مواد را داخل قالب ناخن مصنوعی می گذارند تا شکل آن را به خود بگیرد. سپس مواد ضد قارچ را روی ناخن می‌زنند و بعد قالب را روی ناخن فشار می‌دهند تا مواد روی ناخن خشک ‌شود بعد از چند دقیقه ناخن مصنوعی را برمی ‌دارند. در این نوع کاشت این مدل کاشت نیاز به سوهان کشی ندارد و نیازی به چسب ندارد این نوع کاشت یکی از راحت ترین روش های کاشت است و در همین طور بی کیفیت ترین روش و طرفدار کمتری نسبت به سایر روش های کاشت دارد به علت عدم سوهان کشی ناخن ها بعد از یک مدت زیر ناخن ها هوا می رود و هوا رفتن زیر ناخن ها یکی از مهمترین دلایل برای به وجود آمدن قارچ است. در این نوع کاشت باید مراقب بود تا ناخن‌ها کمترین تماس را با آب داشته باشند.خانم های خانه دار بهتر است این روش را امتحان نکنند معمولا کاشت قالب مناسب افرادی است که زمان کمتری برای رسیدگی به ناخن‌های‌شان دارند توصیه می‌شود زیرا این نوع کاشت زمان کمتری نیاز دارد و مانند کاشت ناخن با پودر به سوهان‌کشی نیاز ندارد.این روش نظم خوبی به ده انگشت می دهد.

 

کاشت ناخن با ژل

 

مواد ژل را به صورت آماده خریداری می کنند. بعد از زدن مایع ضد قارچ روی ناخن ها قرار می دهند. و ناخن ها را در دستگاه یووی قرار می‌دهند تا ناخن ها کاملا خشک شوند. کاشت ناخن با روش ژل شبیه به کاشت با روش پودر می باشد تنها فرق این دو روش موادشان می باشد.

 

کاشت ناخن با پودر

 

کاشت ناخن با پودر یکی از پر طرفدارترین روش های کاشت ناخن می باشد.در روش کاشت پودری ناخن اول تیپ یا همان ناخن مصنوعی از نیمه ناخن با چسب ناخن چسبانده می‌شود سپس به اندازه ی مورد نظر کوتاه می شود. و در مرحله ی بعد زدن مایع ضد قارچ است بعد از زدن مایع ضد قارچ  پودر کاشت که همان مواد دندانپزشکی است روی ناخن زده و در امتداد قالب کار می‌کنند و بعد از آن با سوهان برقی به ناخن شکل می‌دهند. بهترین نوع کاشت همین نوع پودری است.  برای این نوع کاشت زمانی بیشتر و سوهان‌کشی دقیق و حرفه‌ای جهت یکسان بودن ۱۰ انگشت نیاز است.
این روش کاشت بسیار زمانبر است و نیاز به ترمیم به صورت ماهانه دارد و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان بر است و هر انگشت به صورت جداگانه و زمان‌ بر احتیاج به سوهان‌کشی دقیق دارد، این کاشت برای کسانی که وقت و حوصله کافی ندارند توصیه نمی‌شود. در این روش ناخن ها بسیار محکم هستند و به راحتی مثل روش قالبی شل نمی شوند و زیر ناخن ها هوا نمی رود و احتمال زدن قارچ خیلی کمتر است.کاشت ناخن با پودر یکی از روش های پر طرفدار در ایران است که 80 درصد خانم ها ی ایرانی از این روش استفاده می کنند. و از کاشت به روش ژله ای  15درصد و کاشت‌های دیگر تنها تنها 5 درصد مشتری دارند.

 

 

مراحل کاشت ناخن با پودر

 

 

مراحل کاشت ناخن با پودر

 در آرایشگاه زنانه مراحل کاشت ناخن با پودر را آورده ایم:

کوتاه کردن ناخن ها

 کشیدن سوهان

  استفاده از ضد قارچ بر روی کل سطح ناخن

 انتخاب تیپ ناخن به اندازه ی هر یک از ناخن ها

چسباندن تیپ ها به ناخن ها و کوتاهی آنها به انخاب مشتری

 سوهان کشی روی تیپ ها برای یک دست شدن ناخن ها و تیپ ها

 زدن پرایمر برروی سطح ناخن ها به ترتیب

 گذاشتن مواد کاشت پودر از سر تا انتهای ناخن

 کشیدن سوهان دستی بر روی سطح ناخن برای یکدست شدن کامل ناخن ها و کوتاه کردن و مدل دادن تیپ ها به انتخاب مشتری

 کشیدن سوهان برقی با سر سوهان نرم بر روی سطح ناخن برای صاف کردن و فرم طبیعی دادن به ناخن ها و دورگیری ناخن ها

 کشیدن بافر و سپس کشیدن پلیش روی سطح ناخن ها

 و در آخر لاک زدن و طراحی ناخن ها به سلیقه ی مشتری

 

 

پودر اکریلیک برای کاشت ناخن با پودر

 

 

پودر اکریلیک برای کاشت ناخن با پودر

 

پودر اکریلیک در کاشت ناخن محصولی پودری شکل با دانه های بسیار ریز است در مغازه ها و فروشگاه های محصولات کاشت ناخن موجود است و انواع مختلف دارد که انتخاب را برای خریداران راحت کرده.

 

انواع پودر اکریلیک

 

پودرهای اکریلیک در دو نوع سافت (نرم) و هارد (سخت) موجود هستند و این آزادی را به ناخن کار می دهند که استحکام و دوام کاشت ناخن پودری را تعیین کند. معمولا از پودر های سافت جهت کاشت معمولی ناخن استفاده می شود مگر اینکه بخواهیم استحکام بسیار بالای ناخن ها را با پودر هارد تضمین کنیم.

راویس بیوتی مرکز میکاپ و آرایش تخصصی عروس در تهران و غرب تهران، شهرک غرب، سعادت آباد (محدوده بلوار پاکنژاد) و در شعبه ی مهرشهر کرج  آماده ارائه انواع میکاپ های تخصصی عروس در مدل ها و سبک های متنوع می باشد. شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با ما تماس بگیرید و بهترین ها را تجربه کنید.

 

 

انواع پودر اکریلیک 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انصراف از نظر